Хімія для моделювання - це спеціалізований розділ інтернет-магазину «ModelBriks», де можна купити різні барвники, клеї, пігменти, а також всі необхідне для фарбування збірних моделей. Якщо ви захоплюєтеся створенням реалістичних копій історичної військової техніки, кораблів, автомобілів тощо. вам не обійтися без спеціальної модельної хімії. Саме з її допомогою ви зможете зробити свій макет дійсно історично точним, деталізованим і пропрацював.

Грунтовка та шпаклівка, акрилові фарби, різнокольорові пігменти і змивки стануть вашими помічниками в доданні моделі реалістичності, «старовини», а також історичної достовірності. За допомогою хімії збірні моделі можна нанести ефекти зношеності і старіння, такі як іржа, бруд, потертості, пісок, сніг і т.д., а також реалістичні пошкодження, отримані в бою - отвори від куль, снарядів або хв.

Замовити хімію для збірного моделювання в інтернет-магазині «ModelBriks» ви можете з доставкою по всій Україні. Пам'ятайте, що хімія може володіти різким запахом або бути небезпечною при попаданні в рот або очі, тому прочитайте заходи обережності перед роботою з тим чи іншим речовиною.